آخرین اخبار
نامه مهدی طغیانی به رئیس مجلس:

گزارش تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه در صحن مجلس قرائت شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی از او درخواست کرد تا گزارش تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه در صحن مجلس قرائت شود.
اشتراک گذاری
۲۴ بهمن ۱۴۰۰
کد مطلب : 3118

مهدی طغیانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس با اشاره به طرح تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه که با سرو صدای زیادی در سال گذشته در مجلس تصویب شده و حالا سرنوشت نامعلومی دارد نوشته است: تنها خبر منتشر شده در این باره مصاحبه یکی از اعضای کمیسیون صنایع مجلس ناظر بر تخلف و فساد ۹۲ هزار میلیاردی بدون ذکر جزئیات است که ضربه‌ای به اعتماد مردم به کارآمدی نهادهای نظارتی در برخورد با تخلف نزد افکار عمومی خواهد بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان این نامه از محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس خواسته است تا ضمن اصلاح در اطلاع رسانی ناقص در پیشگاه مردم، نسبت به قرائت گزارش در صحن علنی مجلس تسریع شود.

این نماینده مجلس پیش از این در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه گزارش‌های تحقیق و تفحص در نهایت باید در شش ماه به جمع‌بندی برسد اما بعد از یک سال تنها چیزی که از جلسه مورخ ۲۱ دی‌ماه کمیسیون صنایع مجلس رسانه‌ای شده است تنها عدد تخلف ۹۲ هزار میلیاردی است از هیأت رئیسه مجلس خواسته بود به سرعت قرائت گزارش را در دستور صحن علنی قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *